ششمین همایش سراسری روز قشر بسیج و یادواره مداح شهید سردار جلال ابراهیمی عصر امروز با حضور آیت‌الله صدیقی، امام‌جمعه موقت تهران در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم از خانواده‌های معظم شهدای مداح، سردار جلال ابراهیمی از لرستان، علی عسکری از چهارمحال و بختیاری،  قاسمعلی رستمی و شهاب‌الدین خالصی از کرمانشاه تجلیل و قدردانی شد.

مداحان جانباز، اسماعیل فروغی از تهران، علی علی‌نژادوند از خوزستان، رجب قدوسی از خراسان جنوبی و کریم سرباز از قزوین نیز تجلیل شدند.

n2951062-4564972

در بخش پیر غلامان از حاج سید محمد عظیمی از شهرستان ازنا، حاج علیداد عدالت‌جو از نورآباد و حاج علیرضا قهرمانی از خرم‌آباد تجلیل و قدردانی شد و نیز سید طاهره موسوی به‌عنوان پیشکسوت و بهترین برگزارکننده جلسات قرآن و مداحی اهل‌بیت(ع) در لرستان معرفی و تجلیل شد.

مدیر هیئت مساکین‌الزهرای خرم‌آباد و مداحان جوان سید احمد حیات‌الغیب از خرم‌آباد، مهدی ترکاشوند از بروجرد و یونس سبزی از نورآباد نیز لوح تقدیر خود را از دست امام‌جمعه موقت تهران و سایر مسئولان استانی دریافت کردند.

این همایش در حالی برگزار شد که با استقبال بی‌نظیر مداحان لرستان و مداحان میهمان از سراسر کشور روبه‌رو شد، به‌طوری‌که در سالن هیچ جای خالی برای نشستن حضار وجود نداشت و افراد بسیاری تا پایان، مراسم را به‌صورت ایستاده دنبال می‌کردند.

شرکت‌کنندگان در این همایش با شعار مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمریکا، خامنه‌ای خمینی دیگر است، روحیه استکبارستیزی و پیوند خود را با ولایت به نمایش گذاشتند.

این همایش که با سخنرانی امام‌جمعه موقت تهران و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) آغاز شده بود، با نوای دل‌نشین  و مداحی حاج مجتبی رمضانی و حاج مهدی ترکاشوند به پایان رسید.ارسال دیدگاه